O nás

KOMANDOR INTERIER DESIGN

Autorizovaná predajňa KOMANDOR Interier Design, so sídlom v Púchove vznikla v roku 2009 ako autorizovaný partner spoločnosti KOMANDOR Slovensko, a.s., licencovaného distribútora spoločnosti KOMANDOR – kanadskej nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej na celom svete.
Našou doménou sú nielen vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami, ale aj výroba nábytku na mieru, predaj a montáž podlahových krytín Quick-Step, interiérové dvere, tapety a celý rad ďalších alternatívnych riešení pre čo najlepšie využitie obytného priestoru.
Navštívte našu autorizovanú predajňu, kde klientovi ponúkame na jednom mieste ucelený súbor služieb, odborného poradenstva a návrhu cez výrobu a montáž, čím hospodárime s jeho časom tak, aby mu ho zostalo viac na iné aktivity. V blízkej budúcnosti chceme naše služby rozšíriť o poradenstvo v oblasti zariaďovania interiérov, čím klientovi pripravíme kompletný projekt jeho zariadenia na mieru, zahŕňajúceho výber farieb, materiálov a ostatných záležitostí týkajúcich sa jeho zariadenia…