Komandor Interier Design Púchov
Aktuálne katalógy

Katalog KomandorKatalóg Komandor

Katalog obývačkyKatalóg obývačky

Komandor Interier Design - O nás

Naša autorizovaná predajňa KOMANDOR Interier Design, so sídlom v Púchove vznikla v roku 2009 ako autorizovaný partner spoločnosti KOMANDOR Slovensko, a.s., licencovaného distribútora spoločnosti KOMANDOR - kanadskej nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej na celom svete. Dnes je najväčším výrobcom kovaní pre systém posuvných dverí na svete.

Na Slovensku je dnes každý druhý šatník s posuvnými dverami označený logom so známym javorovým lístkom. Spoločnosť KOMANDOR je dnes lídrom na trhu pretože zvolila správne metódy, ako pôvodne kanadský vynález posuvných dverí so spodným vedením sprístupniť aj pre slovenského klienta, ktorý sa teší popularite vo viac než 65 krajinách sveta.

Našou doménou sú nielen už spomínane vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami, ale aj mobilné priečky, postele, obývačky, knižnice a celý rad ďalších alternatívnych riešení pre čo najväčšie využitie obytného priestoru.

V našej autorizovanej predajni ponúkame klientovi na jednom mieste ucelený súbor služieb, odborného poradenstva a návrhu cez výrobu a montáž, čím hospodárime s jeho časom tak, aby mu ho zostalo viac na iné aktivity. V blízkej budúcnosti chceme naše služby rozšíriť o poradenstvo v oblasti zariaďovania interiérov, čím klientovi pripravíme kompletný projekt jeho zariadenia na mieru, zahŕňajúceho výber farieb, materiálov a ostatných záležitostí týkajúcich sa jeho zariadenia...